Бібліотечний батл 2019

 З 08 по 26 січня 2019 року на сайті"Зимові клопоти або Новорічно-Різдвяний переполох у бібліотеці"проводилась бібліотечно-пізнавальна гра - Бібліотечний батл. 
Бібліотечний батл проходив в рамках інтернет-семінару "Використання інтернет-сервісів для популяризації читання: з досвіду роботи" (Ч.2) для бібліотечних працівників закладів освіти Запорізької області. Бібліотечний батл – це змагання між командами, які створюються за інтересами, за чітко визначеним графіком проведення гри. Гра відбувалася за трьома формами бібліотечної роботи: віртуальна виставка, веб-альманах, мережева акція, за якими і було сформовано 10 команд.
«Укладачі веб-альманаха»- 2 – таку назву мала віртуальна команда, до складу якої увійшли: 
капітан команди: Павлова Тетяна Петрівна, завідувач бібліотеки Запорізької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №100;
зв'язковий команди: Дубовик Тетяна Вікторівна, бібліотекар Запорізького  багатопрофільного ліцею №62;
члени команди: 
Гунчак Ірина Володимирівна, бібліотекар Мирненської ЗШ І-ІІІ ст. Мирненської селищної ради;
Левадна Наталя Вікторівна, бібліотекар КЗ "Плодородненський НВК" І-ІІІ ст.;
Касьянова Людмила Миколаївна, завідувач бібліотеки Запорізької спеціалізованої школи-інтернат «Січовий колегіум». 
Працюючи віртуально наша команда більше дізналася про нові форми бібліотечної роботи, познайомилася з інтернет-ресурсами: Google-документи, Wix, ThingLink, Playcast, Padlet і деякими іншими, на практиці ми відчули їх можливості в організації нових форм бібліотечної роботи, учасники гри придбали досвід роботи у віртуальній команді.
Літературний веб-альманах "Зима - час для читання"

Шановні організатори та ведучі гри: Крижко Людмила Володимирівна (методист ЗОІППО) та Стадниченко Кіра Валентинівна (старший викладач ЗОІППО) щиро дякую Вам за  захоплюючу гру та цікаву форму навчання.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...